4. – 6. razred

Spoštovani starši, dragi učenci!

Osnovna šola Sečovlje vam vsako leto poleg obveznih predmetov ponuja veliko interesnih dejavnosti z različnih področij, kjer učenci razvijate svoje interese.

V šolskem letu 2024/25 bodo učenci 4.r., 5.r. in 6.r lahko izbirali tudi neobvezne izbirne predmete in sicer:

• šport,
  • računalništvo,
  • tehnika in
  • umetnost – likovna ustvarjalnost

Glede na velikost naše šole, bomo lahko izvajali izbirne predmete z največ prijavami. Neobvezni izbirni predmet se bo izvajal pred ali takoj po pouku in sicer eno uro, razen nemščina dve uri tedensko. Ko se zanj odločite, je potrebno predmet redno obiskovati, saj je enakovreden ostalim šolskim predmetom (tudi ocenjevanje).

V šolskem letu 2024/25 bomo prvič ponudili tudi neobvezni izbirni predmet – hrvaščina, 2 uri tedensko.

Priporočam vam, da se učenci pred odločitvijo posvetujete s starši in med ponujenimi predmeti izberete glede na svoje sposobnosti, interes, energijo in čas, ni pa obvezen.

Želim vam pravo izbiro in uspešno delo na vseh področjih.

Ravnateljica: Mirela Flego, prof.

Prijavo na neobvezni izbirni predmet opravite preko eAsistenta

Zloženke: računalništvo  | šport | tehnika | umetnost